Kompleksowa organizacja

Jako profesjonaliści, dbamy o każdy szczegół wyprawy, niezależnie, czy organizowany przez nas aktywny wypoczynek odbędzie się zimą, czy latem. Jeździmy tylko w wyjątkowe, sprawdzone przez nas miejsca. Organizujemy wyjazd w oparciu o Twoje oczekiwania i umiejętności. Organizujemy zakwaterowanie wraz z wyżywieniem w pensjonatach o wysokim standardzie, zapewniamy transport firmowym busem, ubezpieczenie, pomoc w wyborze sprzętu oraz opiekę. Podczas wyjazdu jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Małe grupy

Jeździmy w grupach 5-7 osobowych. Mamy na względzie nie tylko Twój komfort, ale również bezpieczeństwo. Kameralna liczba uczestników zapewnia elastyczność podczas wypraw oraz jej zindywidualizowany przebieg. Umożliwia również szybką integrację co skutkuje przyjazną atmosferą oraz większą kreatywnością co do sposobu wspólnie spędzanego czasu. Również dzięki temu lepiej odbywa się współpraca pomiędzy uczestnikami grupy a wykwalifikowanymi instruktorami/ przewodnikami, którzy mają możliwość indywidualnego podejścia i opieki do każdego uczestnika wyprawy.

Wyjątkowe miejsca

Naszą specjalnością jest organizowanie wyjazdów w  miejsca nietuzinkowe i mało znane, dzięki czemu możemy Ci zapewnić piękne widoki, niezapomniane wrażenia oraz pozytywne emocje. Miejsca, które proponujemy, słyną z dużego nagromadzenia dóbr kultury, posiadają unikalne walory naturalne, albo też łączą w sobie atrakcje kulturowe i przyrodnicze. Wycieczka do każdego z naszych miejsc jest przygotowania w oparciu o konsultacje z Tobą i pozostałymi uczestnikami, aby wyjazd w pełni spełnił oczekiwania wszystkich uczestników wyprawy.