Jesteśmy licencjonowanymi instruktorami narciarstwa, instruktorami raftingu, przewodnikami górskimi z wieloletnim doświadczeniem. Naszą pasją są góry i narty, naszym celem- aby nasza pasja stała się również Twoją pasją. Pragniemy promować i propagować aktywny wypoczynek. Wyróżnia nas profesjonalizm, entuzjazm i zaangażowanie z jakimi podchodzimy do każdego organizowanego przez nas wyjazdu.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które oczekują profesjonalnie zorganizowanego aktywnego wypoczynku, w przystępnych cenach.

Każdy nasz wyjazd to wspaniała atmosfera i niesamowite wrażenia. Gwarantujemy kompleksową obsługę od zakwaterowania, transportu, po szkolenia z różnych dziedzin sportowych prowadzonych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Wybieramy miejsca pozwalające na przygotowanie oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami i dającymi gwarancję dobrych warunków pobytowych.

Zimą zapraszamy na wyjazdy narciarskie, połączone z profesjonalnymi szkoleniami. Latem- na wycieczki rowerowe, rafting na górskich rzekach, wspinaczkę skałkową, czy wycieczki na tatrzańskie szlaki.

Dzięki nam możesz odkryć nowe kierunki, poznać wspaniałych ludzi i poszerzyć swoje zainteresowania- a to właśnie uznajemy za nasz największy sukces.