Wycieczki jednodniowe

TatraActive specjalizuje się w widokowych wycieczkach objazdowych. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy program, dzięki któremu zwiedzisz ciekawe, nietuzinkowe miejsca, przeżyjesz aktywną przygodę i wyniesiesz wspaniałe wspomnienia. Pamiętaj, że wiat jest jak księga, kto nie podróżuje...czyta jakby tylko jedną stronę" ;)  Czytaj więcej

 

Wycieczki na wszystkie tatrzańskie szlaki

TatraActive zabierze Cię na wszystkie tatrzańskie szlaki znajdujące się po polskiej, jak i po słowackiej stronie Tatr. Przekonaj się, dlaczego „Tatry nie są zwykłym pięknem, są pięknem ponad inne piękna” i dlaczego ludzie zakochują się w granitowym murze tych niezwykłych gór.

Program obejmuje również wycieczki w Pieniny, Niżne Tatry, Małą i Wielką Fatrę, Słowacki Raj  oraz na Babią Górę, Turbacz.

 

Wycieczki rowerowe

Na dwóch kółkach jedziemy tam, gdzie masowa turystyka jeszcze nie dotarła. Z nami koncentrujesz się na czystej przyjemności jazdy rowerem, podziwiasz piękne widoki, odkrywasz niezwykłe miejsca, zwiedzasz zabytki. Mówisz o swoich oczekiwaniach i możliwościach - TatraActive wybiera trasę specjalnie dla Ciebie. Niezależnie od tego, na jakim dystansie podróżujemy - wóz techniczny jest zawsze w naszym zasięgu.

 

Rafting i kajaki

Wraz z TatraActive przeżyj niesamowitą przygodę próbując swoich sił na wodach Dunajca. Rafting jest sportem ekstremalnym, ale bez względu na wiek, czy warunki fizyczne możesz wziąć w nim udział.

Jeżeli zechcesz zmierzyć się z rzeką sam na sam - kajak będzie do Twojej dyspozycji Czytaj więcej

 

Wspinaczka skałkowa, via ferraty i slackline

Razem z TatraActive odkryj niezwykłą formę spędzenia wypoczynku, zmierz się z własnymi słabościami, opanuj pionowy świat, odczuj satysfakcję ze zdobytego celu.

Przeżyj niezapomnianą przygodę w granitowych skałach. Wspinaj się z nami na skalnych i tatrzańskich ścianach, via ferratach. Czytaj więcej