Harmonogram letni

TERMIN: jeździmy codziennie!

Zapraszamy na wycieczki objazdowe z TatraActive. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy program, dzięki któremu zwiedzisz ciekawe, nietuzinkowe miejsca, przeżyjesz aktywną przygodę i wyniesiesz wspaniałe wspomnienia.

Zobacz szczegóły ...

TERMIN: na zamówienie

Chorwacja to niesamowita kraina wapiennych gór, których pionowe ściany schodzą wprost w toń lazurowego Adriatyku. To połączenie żywiołów powoduje, że entuzjaści aktywnego wypoczynku nie mogą sie tu nudzić. Jeżeli od klasycznego zwiedzania wolisz poznać ten kraj podczas jazdy rowerem, chodząc po górach czy wspinając się- pojedź tu z TatraActive! Chorwacja, którą Ci proponujemy, to kraj wielkich wyzwań i wspaniałych przygód.

Zobacz szczegóły ...

TERMIN: na zamówienie

Dolomity Zachodnie- wspaniałe pasmo w północno-wschodniej części Włoch. Dolomity to nie są góry „takie, jak każde inne”. O ich atrakcyjności decyduje budowa geologiczna odmienna od innych masywów alpejskich. Dolomity to wielokolorowe skały tworzące niezwykłe urwiste masywy, turnie i iglice, które na tle błękitnego nieba i zielonych dolin tworzą bajkowy krajobraz.

Zobacz szczegóły ...

TERMIN: na zamówienie

Haute-Savoie (Sabaudia) - południowo-wschodni region we Francji - bogaty w przyrodę, prześliczne miasteczka, krystalicznie czyste jeziora i najwyższe góry Europy. Jednak specjalnością południowej Francji są niesamowite sportowe via ferraty. Ich idea jest prosta: wyzwolić jak najwięcej adrenaliny minimalnym kosztem.

Zobacz szczegóły ...