„Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić, jeżeli tylko mamy odwagę, aby je realizować”

Walt Disney

Wspinaczka to świetny sport ogólnorozwojowy dla… Wszystkich! Nie ma znaczenia Twoja płeć, wiek, waga czy aktualna kondycja. Razem z TatraActive odkryj coś nowego, poczuj adrenalinę, zmierz się z wysokością, wysiłkiem, koniecznością zaufania drugiej osobie, poczuj satysfakcję ze zdobycia szczytu, doświadcz strachu lub braku kontroli, gdy odpadniesz od ściany. Przeżyj niesamowitą przygodę uprawiając sport, który na każdym poziomie trudności da Ci poczucie celu i spełnienia!

Jeżeli nigdy nie próbowałeś, wspinaj się z TatraActive na niewielkich ścianach, ulepszaj koordynację swojego ciała, zwinność, buduj wytrzymałość i siłę, rozładuj stres… Jeżeli swoje pierwsze kroki w skale masz już za sobą, nasi profesjonalni certyfikowani instruktorzy wspinaczki zabiorą Cię na każdą tatrzańską ścianę, którą sobie tylko wymarzysz! Z TatraActive masz realną szansę aby stanąć na wierzchołku Mnicha, nawet jeżeli nie jesteś wytrawnym wspinaczem! Jeżeli masz doświadczenie górskie, dobrze radzisz sobie w nieznanym dla siebie, skalnym terenie, nie masz lęku wysokości i przestrzeni, Twoja kondycję pozwala Ci na pokonywanie dużych odległości i przewyższeń - wybierz się z TatraActive do Włoch lub Francji na via ferraty!

„Żelazne drogi”, dzięki stalowym elementom takim jak drabiny, sztuczne chwyty i stopnie oraz poprowadzona wzdłuż całej trasy przytwierdzona co kilka metrów do skały stalowa lina - ułatwią Ci pokonanie trudnych miejsc i zapewnią bezpieczeństwo, dostarczą nowych wrażeń i emocji oraz pozwolą cieszyć się z przełamywania własnych słabości. Pokonaj pionowe ściany, strome filary lub kominy, aby wyjść wprost na wysokie szczyty, trawersuj potężne urwiska skalne, idź wzdłuż grani wprost w dzikie rejony niezwykle pięknych Dolomitów. Razem z TatraActive przeżyj przygodę życia!