Rafting jest doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie czasu. To nie tylko rozrywka, którą będziesz wspominać jeszcze długo po zakończeniu wakacji- to niesamowita przygoda dostępna dla każdego. Dlatego jeżeli jeszcze nie przeżyłeś takiej przygody - to najwyższy czas ;)

Rafting zaliczany jest do sportów ekstremalnych, jak każdy sport ma swoje poziomy trudności, w tym wypadku zależne od miejsca w którym się go uprawia. TatraActive proponuje Ci rafting na Dunajcu- spokojnej górskiej rzece o skali WW1-WW2, co oznacza, że rafting dostępny jest dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Nie są również wymagane umiejętności pływania wpław, ponieważ wypadnięcie lub wywrócenie się pontonu jest niemożliwe. Zarówno podczas spływów pontonowych jak i kajakowych, będziesz obcować z przepiękną okolicą i podziwiać malownicze krajobrazy Przełomu Dunajca.W zależności od panujących warunków atmosferycznych, rzeka ta ma dość duże wahania poziomu wody. Miejscami występujące fale i bystrza z pewnością dostarczą wielu wrażeń, a spokojne odcinki pozwolą na chwilę relaksu i odprężenia.

TatraActive gwarantuje Ci niezapomnianą i jednocześnie bezpieczną przygodę. Spływ odbywa się na certyfikowanym sprzęcie, pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów i trwa około 2 godzin.Otrzymasz komplet niezbędnego sprzętu potrzebnego do pokonania górskiej rzeki tj. kask, kamizelkę asekuracyjną, pagaj lub wiosło. W cenie spływu jest również ubezpieczenie NNW na kwotę 100.000 zł. Masz wątpliwości? J. W. Goethe mawiał, że "w śmiałości tkwi geniusz, potęga i magia."