Harmonogram zimowy

TERMIN: na zamówienie

Sölden - jest zdecydowanie najlepszym z ośrodków austriackich. Ma on aż 150 km doskonale przygotowanych stoków i 33 supernowoczesne wyciągi. Białe szaleństwo uprawiać można w trzech rejonach nazwanych Big3: Gaislachkogel (3058 m n.p.m.)- rejonie wymagającym i trudnym, idealnym do szlifowania i doskonalenia techniki jazdy dla osób doświadczonych, Hochsölden (2796 m n.p.m.) i Rettenbach (2684 m n.p.m.)- gdzie spodoba się narciarzom mniej doświadczonym.

Zobacz szczegóły ...

TERMIN: na zamówienie

Zapraszamy na wyjazdy narciarskie do największych ośrodków narciarskich na Słowacji: Tatrzańskiej Łomnicy i na Chopok. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy program, dzięki któremu zwiedzisz ciekawe, nietuzinkowe miejsca, przeżyjesz aktywną przygodę i wyniesiesz wspaniałe wspomnienia!

Zobacz szczegóły ...

TERMIN: na zamówienie

Stubai – popularny wśród Polaków lodowiec górujący nad Doliną Stubaital. 41 km tras zjazdowych dostosowanych do różnych umiejętności położonych na wysokości 1721 – 3150 m.n.p.m. to gwarancja doskonałych warunków śniegowych już od października. Na lodowcu największym powodzeniem cieszą się trasy o średnim stopniu trudności, nie brakuje jednak łatwych i szerokich stoków dla początkujących oraz wymagających tras z muldami. Na miłośników puchu i jazdy poza trasą czekają nieratrakowane stoki.

Zobacz szczegóły ...

TERMIN: na zamówienie

Hintertux – jedyny w Austrii całoroczny ośrodek narciarski leżący na końcu doliny Zillertal. Jego znakomite położenie oraz nowoczesne systemy naśnieżania gwarantują dobre warunki śniegowe przez 365 dni w roku. Do dyspozycji narciarzy jest 86 km tras narciarskich: 23 km łatwych, 47 km średnich i 16 km trudnych, na które prowadzi 21 nowoczesnych wyciągów i kolejek do wysokości 3 250 m.

Zobacz szczegóły ...