Wyjazdy narciarskie

Organizujemy indywidualne i grupowe szkolenia narciarskie na stokach polskich, jak i zagranicznych, dla osób początkujących, oraz dla osób zaawansowanych pragnących poprawić swoje umiejętności i technikę w jeździe na nartach, lub chcących spróbować jazdy poza trasami (freeride).

Organizowane przez nas wyjazdy przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych, jak i dla rodzin z dziećmi. Szkolimy w mało uczęszczanych ośrodkach, jak i w znanych kurortach alpejskich. Wyjeżdżamy na austriackie i włoskie lodowce, gdzie mamy sprawdzone i zaprzyjaźnione ośrodki narciarskie, gwarantujące jak najlepsze warunki śniegowe. Poza tym organizujemy szkolenia w okolicach Bukowiny Tatrzańskiej, oraz na Słowacji. Dzień szkolenia narciarskiego TatraActive obejmuje od 4 do 8 godzin na śniegu, połączonych z nagrywaniem postępów w nauce, celem ich analizy.

Wykwalifikowana kadra TatraActive (instruktorzy narciarstwa SITN i PZN) dzięki osobistemu zaangażowaniu zapewnia Ci bezpieczeństwo na stoku, doskonałą organizację, oraz skuteczne metody szkolenia, co jest gwarancją szybkich postępów w nauce jazdy na nartach. 

Poza profesjonalną obsługą i opieką zapewniamy również niepowtarzalną atmosferę. Dbamy o to, aby każdy nasz wyjazd naładował Cię pozytywną energią i dostarczył wyłącznie pozytywnych emocji, oraz niezapomnianych wrażeń.

 

Najbliższe wyjazdy:

Wszystkie oferty znajdują się w zakładce „harmonogram wyjazdów”. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.